Kochani, w imieniu klasy 3A i 3B chcemy się z Wami wszystkimi pożegnać. W związku z aktualną sytuacją w kraju nie możemy tego zrobić osobiście, jednak żywimy nadzieję, że gdy to wszystko się skończy, uda nam się spotkać i pożegnać tak, jak należy.

Za nami trzy lata wspólnej edukacji, wspólnych przygód, wspólnego działania, wspólnych zabaw i imprez. Ten czas obfitował w nawiązywanie wielu przyjaźni, które – mamy nadzieje – pozostaną na zawsze. W tej naszej wspólnej przygodzie były momenty lepsze i gorsze, jednak w pamięci zostaną tylko te dobre wspomnienia. Jest nam niezmiernie miło, że przez tyle lat obie nasze klasy, pomimo różnych przeszkód i odmiennych poglądów, umiały ze sobą współpracować, umiały wznieść się ponad podziałami dla ważniejszych idei.

Przez te trzy lata bardzo ważną rolę pełnili nasi wychowawcy – Pani Katarzyna Jędrasik oraz Pani Sylwia Wójcik. Były Panie dla nas jak drugie matki, dawały nam Panie serce i zawsze stawały w naszej obronie. To był dla nas zaszczyt, mieć takich wychowawców!

Wszystkim nauczycielom należą się również podziękowania, za ten czas, który nie był łatwy. Wiedzę, którą nam przekazywaliście, będziemy się starać wykorzystać jak najlepiej! Również nasza dyrekcja – Pan Dyrektor Radosław Lis oraz Pani Dyrektor Beata Orłowska – dzięki Państwu mogliśmy w tej szkole realizować nasze pomysły, czuwali Państwo nad naszym bezpieczeństwem oraz nad tym, byśmy dobrze naszą szkołę reprezentowali. Państwu również należą się za to wielkie podziękowania.

Nasza administracja – Pani Dorota, Pani Bożenka oraz wszyscy inni pracujący ciężko, po to żebyśmy codziennie mogli rano przychodzić do szkoły – kłaniamy się Państwu za to i doceniamy Państwa trud.

Na koniec zwracamy się do Was, drodzy uczniowie klas pierwszych i drugich. Parę lat temu zaufaliście nam, gdy zachęcaliśmy Was, byście rozpoczęli naukę w naszej szkole. To dla nas największa satysfakcja! Przez te lata staraliśmy się, abyście czuli się tutaj jak najlepiej. Chcieliśmy, abyście poczuli ducha tej szkoły. Mamy nadzieję, że przynosiło to efekty. Zwracamy się też do Was z prośbą! Kontynuujcie to, co my w tej szkole zaczęliśmy. Tak jak my parę lat temu przekonywaliśmy Was o wyborze tej szkoły, tak i Wy starajcie się robić dokładnie to samo. Wierzymy, że dzięki Waszemu zaangażowaniu nasza praca na rzecz szkoły przyniesie wszystkim korzyści.

Tak jak podkreśliliśmy na początku, mamy nadzieję, że jeszcze uda nam się spotkać i podsumować to wszystko osobiście. Tymczasem DZIĘKUJEMY I DO ZOBACZENIA!!!

Samorząd Uczniowski XII LO:

Adrianna Olszańska (3A)

Aleksandra Panek (3B)

Julia Stanisławczyk (3B)

Kacper Przegaliński (3A)