Rok szkolny 2017/2018

Gimnazjum

III m w Mistrzostwach Radomia w unihokeju chłopców 

III m w Mistrzostwach Radomia w unihokeju dziewcząt

I m w Mistrzostwach Radomia w piłce nożnej chłopców szkół gimnazjalnych o puchar Braci Czachorów

I m w Mistrzostwach Radomia w piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych

I m w Międzypowiatowych zawodach w piłce nożnej dziewcząt 

Liceum


Rok szkolny 2016/2017

Gimnazjum

III m dla szkoły w XII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży

II m w Mistrzostwach Radomia w unihokeju chłopców w ROM

I m w Mistrzostwach Radomia w unihokeju dziewcząt w ROM

Liceum

II m w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych chłopców


Rok szkolny 2015/2016

Gimnazjum

II m w XII ROM w piłce ręcznej chłopców

IV m w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

II m w Memoriale Braci Czachorów

III m w Międzypowiatowych  zawodach w piłce nożnej chłopców

I m w XII ROM piłce nożnej dziewcząt

I m w Międzypowiatowych  zawodach w piłce nożnej dziewcząt

I m w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt

III m w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie w piłce nożnej dziewcząt

I m w Turnieju Coca – Cola Cup  2016

IV m w XII ROM w plażowej piłce siatkowej

II m w XII ROM w unihokeju chłopców

I m w XII ROM w unihokeju dziewcząt

V m w unihokeju chłopców – Finały Międzypowiatowe

IV m w unihokeju dziewcząt  – Finały Międzypowiatowe

 – I m w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

III m w Indywidualnych Biegach Przełajowych  chłopców

III m w Halowej   L. A  chłopców – drużynowo

III m w Indywidualnej  L. A chłopców kl. I, II – drużynowo

II m w Indywidualnej  L. A chłopców kl. III – drużynowo

II m w Finale Międzypowiatowym  Ziemi  Radomskiej w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

Liceum

–  I m w Drużynowych Mistrzostwach Radomia w  L. A chłopców

 – II m w Plażowej  piłce siatkowej  dziewcząt

 – III m w Indywidualnej  L. A chłopców


Rok szkolny 2014/2015

Gimnazjum

I m w XI ROM (Puchar Braci Czachorów)

I m w Międzypowiatowych  zawodach w piłce nożnej chłopców

IV m w XVIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży w piłce nożnej chłopców

IV m w XI ROM w piłce siatkowej dziewcząt

III m w XI ROM w piłce siatkowej plażowej

I m w Halowej L. A chłopców

III m w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

IV m w Indywidualnych Biegach Przełajowych  chłopców

I m w Indywidualnej  L. A chłopców kl. I, II

III m w Finale Międzypowiatowym  Ziemi  Radomskiej w L. A chłopców kl. I, II

 – III m w Finale Międzypowiatowym  Ziemi  Radomskiej w L. A chłopców kl. III

III m w Indywidualnej  L. A chłopców kl. III

I m w XVIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży w piłce ręcznej chłopców

III m w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie w piłce ręcznej chłopców

I m w XI ROM w unihokeju dziewcząt

II m w XI ROM w unihokeju chłopców

V m w unihokeju chłopców – Finały Międzypowiatowe

V m w unihokeju dziewcząt  – Finały Międzypowiatowe

– III m w Mistrzostwach Radomia w ringo dziewcząt i chłopców

Liceum

II m w XI ROM w Sztafetowych Biegach Przełajowych


Rok szkolny 2012/2013

GIMNAZJUM

Lekkoatletyka

III m – Mistrzostwa Radomia w w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

Piłka nożna

II m – Mistrzostwa Radomia  w piłce nożnej dziewcząt

IV m – Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt

Piłka ręczna

I m – Mistrzostwa Radomia w piłce ręcznej chłopców

Pływanie

VI m – Mistrzostwa Radomia  w sztafetowym pływaniu chłopców

LICEUM

Lekkoatletyka

III m – Mistrzostwa Radomia w w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

IV m – Mistrzostwa Radomia w w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

Piłka nożna

I m – Mistrzostwa Radomia  w piłce nożnej dziewcząt

I m – Mistrzostwa Radomia  w piłce nożnej chłopców

Piłka ręczna

III m – Mistrzostwa Radomia w piłce ręcznej dziewcząt

III m – Mistrzostwa Radomia w piłce ręcznej chłopców

Piłka koszykowa

III m – Mistrzostwa Radomia w piłce koszykowej dziewcząt


Rok szkolny 2011/2012

GIMNAZJUM

Piłka koszykowa

I m – Mistrzostwa Radomia w piłce koszykowej chłopców

II m – Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej chłopców

V m – Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej chłopców

Piłka siatkowa

V m  Mistrzostwa Radomia w piłce siatkowej dziewcząt

Lekkoatletyka

I m – Halowe Mistrzostwa Radomia w LA dziewcząt

II m – Halowe Mistrzostwa Radomia w LA chłopców

V m – Indywidualne Biegi przełajowe dziewcząt

VI m – Indywidualne Biegi przełajowe chłopców

VI m – Mistrzostwa Radomia w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

Piłka ręczna

I m – Mistrzostwa Radomia w piłce ręcznej chłopców

IV m – Mistrzostwa Radomia w piłce ręcznej dziewcząt

II m – Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

V m – Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

Unihokej – galeria zdjęć

III m Mistrzostwa Radomia w unihokeju dziewcząt

III m Mistrzostwa Radomia w unihokeju chłopców

Piłka nożna

IV m – Mistrzostwa Radomia  w piłce nożnej chłopców

Pływanie

VI m – Mistrzostwa Radomia  w pływaniu drużynowym chłopców

LICEUM

Lekkoatletyka

II m – sztafetowe biegi przełajowe chłopców

III m – sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

Piłka nożna

I m – Mistrzostwa Radomia w piłce nożnej dziewcząt

Piłka ręczna

III m – Mistrzostwa Radomia w piłce ręcznej dziewcząt

IV m – Mistrzostwa Radomia w piłce ręcznej chłopców

Piłka siatkowa

II m  – Mistrzostwa Radomia w piłce siatkowej chłopców

IV m  – Mistrzostwa Radomia w siatkowej piłce plażowej chłopców


Rok szkolny 2010/2011

GIMNAZJUM

Lekkoatletyka – galeria zdjęć

III m – sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

II m – sztafetowe biegi przełajowe chłopców

IV m  – Międzypowiatowe sztafetowe biegi przełajowe chłopców

III m  – Indywidualne biegi przełajowe chłopców

V m  – Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt

Piłka ręczna

III m Mistrzostwa Radomia w piłce ręcznej chłopców

Unihokej

I m Mistrzostwa Radomia w unihokeju chłopców galeria zdjęć

I m Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ziemi Radomskiej w unihokeju chłopców galeria zdjęć

VII m Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju

Piłka nożnaI m  Mistrzostwa Radomia w piłce nożnej chłopców

I m  XII Mistrzostwa Radomia w piłce nożnej chłopców o Puchar Braci Czachorów galeria zdjęć

II m  Mistrzostwa Radomia w piłce nożnej dziewcząt

III m  Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt

II m  Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców

V m Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców

Piłka koszykowaII m  Mistrzostwa Radomia w piłce koszykowej chłopców

V m  Mistrzostwa Radomia w piłce koszykowej dziewcząt

LICEUM

Lekkoatletyka – galeria zdjęć

I m – sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

III m – sztafetowe biegi przełajowe chłopców

II m  Mistrzostwa Radomia w LA dziewcząt

II m  Mistrzostwa Radomia w LA chłopców

Piłka siatkowa

I m  Mistrzostwa Radomia w piłce siatkowej chłopców Galeria zdjęć

V m Mistrzostwa  Radomia w siatkowej piłce plażowej dziewcząt

II m Mistrzostwa Radomia w siatkowej piłce plażowej chłopców

Piłka nożnaI m  Mistrzostwa Radomia w piłce nożnej dziewcząt

I m  Mistrzostwa Radomia w piłce nożnej chłopców Galeria zdjęć

Piłka ręczna

I m Mistrzostwa Radomia w piłce ręcznej dziewcząt galeria zdjęć

I m Mistrzostwa Radomia w piłce ręcznej chłopców

Tenis stołowy

IV m Mistrzostwa Radomia w tenisie stołowym dziewcząt


Rok szkolny 2009/2010

GIMNAZJUM

Lekkoatletyka

III m Międzypowiatowe Mistrzostwa w biegach przełajowych – Marcin Szajnowicz

I m Mistrzostwa Radomia w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

II m Mistrzostwa Radomia w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

V m drużynowo w Indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

II m drużynowo w Indywidualnych biegach przełajowych chłopców

Piłka nożnaI m  Mistrzostwa Radomia w piłce nożnej chłopców

I m Mistrzostwa Radomia w 5-kach piłkarskich dziewcząt

Piłka ręczna

III m Mistrzostwa Radomia w piłce ręcznej dziewcząt

Unihokej

III m Mistrzostwa Radomia w Unihokeju dziewcząt

LICEUM

Piłka nożnaI m  Mistrzostwa Radomia w piłce nożnej dziewcząt Lekkoatletyka

I m Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

Piłka ręczna

I m Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcząt

I m Mistrzostwa Radomia w piłce ręcznej chłopców

I m Mistrzostwa Radomia w piłce ręcznej dziewcząt

Piłka siatkowa

II m Mistrzostwa Radomia w piłce siatkowej chłopców

IV m Mistrzostwa Radomia w piłce siatkowej dziewcząt

Tenis stołowy

V m Mistrzostwa Radomia w tenisie stołowym dziewcząt


Rok szkolny 2008/2009

GIMNAZJUM

Piłka nożna

I m   Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Siedlce 2009

II m  Mistrzostwa Radomia w piłce nożnej dziewcząt

I m   Mistrzostwa Radomia w piłce nożnej chłopców

I m   Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Lekkoatletyka

XI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Jedlińsk 2009

     X m – Szajnowicz Marcin

I m chłopców w Indywidualnych Mistrzostwach Radomia w biegach przełajowych

III m dziewcząt w Indywidualnych Mistrzostwach Radomia w biegach przełajowych

Międzypowiatowe Indywidualne biegi przełajowe – Jedlińsk 2009:

    II m – Pawłowska Dominika

    III m – Szajnowicz Marcin

    XI m – Dudek Bartłomiej

II m Mistrzostwa Radomia w sztafetowych biegach przełajowych chłopców zdjęcia

VIII m Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Piłka ręczna

II m Mistrzostwa Radomia w piłce ręcznej dziewcząt

I m Mistrzostwa Radomia w piłce ręcznej chłopców

I m Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Unihokej

I m Mistrzostwa Radomia w Unihokeju chłopców

V m – Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

LICEUM

Lekkoatletyka

I m Mistrzostwa Radomia w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt zdjęcia

V m Mistrzostwa Radomia w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

Piłka nożna

I m Mistrzostwa Radomia w piłce nożnej dziewcząt

Piłka ręczna

I m Mistrzostwa Radomia w piłce ręcznej dziewcząt

II m Mistrzostwa Radomia w piłce ręcznej chłopców

Tenis stołowy

II m Mistrzostwa Radomia w tenisie stołowym dziewcząt

III m indywidualnie – Karolina Nowak


Rok szkolny 2007/2008

III miejsce drużyny XII LO w I Konkursie Historycznym o Radomiu Ewelina Mróz
Dagmara Morąg
Katarzyna Jasińska

I miejsce dziewcząt w Mistrzostwa Radomia w sztafetowych biegach przełajowych szkół gimnazjalnych

III miejsce chłopców w Mistrzostwa Radomia w sztafetowych biegach przełajowych szkół gimnazjalnych

I miejsce dziewcząt i chłopców w Mistrzostwach Radomia w piłce plażowej szkół gimnazjalnych o Puchar Prezydenta Miasta Radomia

I miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Radomia w piłce plażowej szkół gimnazjalnych o Puchar Prezydenta Miasta Radomia

VI miejsce chłopców w Mistrzostwach Radomia w piłce plażowej szkół gimnazjalnych o Puchar Prezydenta Miasta Radomia

III miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Radomia w piłce ręcznej szkół gimnazjalnych

I miejsce chłopców w Mistrzostwach Radomia w piłce ręcznej szkół gimnazjalnych
I miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Radomia w piłce nożnej szkół gimnazjalnych

III miejsce dziewcząt w Międzypowiatowych Rozgrywkach Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej I miejsce chłopców w Mistrzostwach Radomia w piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych
I miejsce chłopców w Mistrzostwach Radomia w piłce siatkowej szkół ponadgimnazjalnych I miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Radomia w piłce siatkowej szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce chłopców w Mistrzostwach Radomia w sztafetowych biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych

IV miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Radomia w sztafetowych biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce chłopców w Mistrzostwach Radomia w piłce plażowej szkół ponadgimnazjalnych

VI miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Radomia w piłce plażowej szkół ponadgimnazjalnych
I miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Radomia w piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych I miejsce chłopców w Mistrzostwach Radomia w piłce ręcznej szkół ponadgimnazjalnych

II miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Radomia w piłce ręcznej szkół ponadgimnazjalnych

III miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Radomia w tenisie stołowym szkół ponadgimnazjalnych

II miejsce Marlena Stani w Mistrzostwach Radomia w tenisie stołowym szkół ponadgimnazjalnych